Firma I-Klimat Sp. z o.o z siedzibą na warszawskich Bielanach od 2018 roku profesjonalnie zajmuje się systemami klimatyzacji i wentylacji w Łomiankach i okolicach.

Co robimy?

MONTAŻ Standardowy ŁOMIANKI

  • Fachowe doradztwo w zakresie klimatyzacji.
  • Sprzedaż i montaż klimatyzatorów typu Split, Multi-Split, systemów VRF.
  • Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm GREE, HAIER, Cooper&Hunter, AUX, FUJI Electric, DAIKIN, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Ind. Posiadanie certyfikatów autoryzacyjnych I regularne szkolenia techników pozwalają nam wykonywać nie tylko sprzedaż i montaż klimatyzatorów tych marek, ale też ich serwis, oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.
  • Serwis i naprawy klimatyzatorów innych marek.

Co wyróżnia nas wśród innych firm instalacyjnych?

Przede wszystkim fachowe i odpowiedzialne podejście do każdego zlecenia – może to być udzielenie konsultacji w zakresie klimatyzacji, dobór urządzeń, montaż klimatyzacji w Łomiankach, wykonanie prac serwisowych lub naprawy klimatyzacji.

Zespół techników z wieloletnim doświadczeniem, a niektórzy mają już za sobą kilkanaście lat pracy w branży HVAC, chętnie podejmie się montażu lub serwisu systemów typu Split lub Multi-Split, jak również bardziej skomplikowanych i rozległych systemów klimatyzacji VRF.

Zespół managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży klimatyzacji chętnie pomoże w doborze urządzeń, gwarantując fachowe doradztwo, najlepsze warunki współpracy i bezstresowe wsparcie zaczynając od konsultacji, poprzez cały proces zakupu urządzeń, montażu klimatyzacji aż do wykonania przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Obsługa biurowa i techniczna jest prowadzona w czterech językach – polskim, ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim.

Chcesz kupić klimatyzator w Łomiankach lub otrzymać fachowe doradztwo?

Dla obsługi w języku polskim lub angielskim należy zadzwonić pod numer 691 222 252.

Dla obsługi w językach polskim, ukraińskim lub rosyjskim należy zadzwonić pod numer 721 214 700.

MONTAŻ Agregatu pod czas remontuMontaż klimatyzacji

Jak zamówić montaż klimatyzacji w Łomiankach?

Montaż klimatyzacji nie będzie stanowił większego problemu, w tym celu należy skontaktować się telefonicznie pod numer 691 222 252 lub 721 214 700 albo napisać zapytanie na mail biuro@iklimat.pl. Najlepiej przed wykonaniem montażu klimatyzacji umówić się z technikiem na wizję lokalną w celu weryfikacji możliwości technicznych. Na podstawie Państwa oczekiwań, wymagań i zebranych danych będzie sporządzona oferta, zawierająca najlepsze warunki zakupu i montażu klimatyzatora. Następnie technicy w umówionym terminie wykonają profesjonalnie montaż urządzeń, pilnując porządku podczas wykonywania robót oraz po ich zakończeniu.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

Koszt standardowego montażu klimatyzatora  mieści w granicach 1700,00zł netto.

Co to znaczy standardowy montaż?

Najczęściej taki montaż stosowany jest w już zamieszkałym mieszkaniu, działającym sklepie lub biurze i trwa około 4-6 godzin. Natomiast, gdyby była konieczność zastosowania innych technologii, materiałów, cena ulegnie zmianie, ponieważ zmiana materiałów i czynności generuje dodatkowe koszty i czas.

Montaż klimatyzacji „na dwa etapy”

Dobrym rozwiązaniem podczas wykonywania robót wykończeniowych jest podzielenie montażu na dwa etapy. Pierwsza część montażu (brudne roboty) wykonywana jest na początku prac wykończeniowych. Na tym etapie warto wykonać bruzdy, ułożyć instalacje freonowe, elektryczną oraz instalację odprowadzenia skroplin. Druga część montażu (czyste roboty) wykonywana jest na koniec prac wykończeniowych albo i po ich skończeniu. To w tym momencie warto dokonać zakupu urządzeń, montażu jednostek, podłączenia ich do przygotowanych instalacji. W taki sposób urządzenia nie będą zabrudzone czy nawet zniszczone podczas prac wykończeniowych.

Usługa montażu „na dwa etapy” na pewno zainteresuje właścicieli mieszkań w stanie deweloperskim, na przykład w nowych osiedlach:

  • Osiedle Natura Life przy ulicy Fabrycznej 6;
  • Osiedle Łomianki;
  • Osiedle Łużycka Park w Łomiankach Dolnych;
  • Osiedle Sunset;
  • Osiedle Przystań przy ulicy Brzegowej w Łomiankach Dolnych.

Serwis klimatyzacji w Łomiankach

Agregat na balkonie ŁOMIANKI

Firma I-Klimat Sp. z o.o profesjonalnie wykonuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis klimatyzacji w województwie mazowieckim. Celem wykonywania prac serwisowych jest utrzymanie urządzenia w czystości i w stanie sprawnym. Dlatego szczególną uwagę podczas prac serwisowych zwraca się na dokładne czyszczenie oraz dezynfekcję parownika, wykonuje się dokładne sprawdzenie najważniejszych parametrów, a w razie wystąpienia awarii diagnozy usterki.

Koszt podstawowego serwisu klimatyzatora typu Split – 300,00zł netto.

Naprawa klimatyzacji

Firma I-Klimat Sp. z o.o wykonuje naprawę klimatyzacji na terenie województwa mazowieckiego. Doświadczenie techników pozwala na szybką diagnozę usterki i jej naprawę.

Koszt naprawy klimatyzatora w Łomiankach różni się w zależności od rodzaju usterki i zależy od kosztów materiałów oraz ilości czasu techników, spędzonego przy naprawie urządzenia.

Minimalny koszt naprawy klimatyzacji – 300,00zł netto.

 

Zobacz nasze realizacje: